Bílovice - Polešovice 1:1 (1:0) Zlatý - Zámečník

01.09.2013 10:46

Sestava: Hanáček - Hlaváček, V.Dostálek, Gajdošík, Vycudilík, Bernatík, Dujka, Čechmánek, Hubáček, Zlatý, Řešetka  (střídali: Zlámal, A. Dostálek)

Zavítala k nám pouť a tak se hrálo utkání v sobotu, kdo přišel kuknout na match s prvníma Polešovicema určitě nelitoval. Už od prvních minut byl k vidění parádní fotbal na obě strany, ke gólu měli blíž nakročené hosté z Polešovic, když ihned v úvodu kopali penaltu, ale tu náš Hanáček perfektně vychytal. To nás nakoplo a bylo to na hřišti znát, ve třicáté minutě šel do sprch polešovský Dvouletý za druhou žlutou kartu. Přesila na hřišti byla znát, bohužel bez gólového efektu, to se až podařilo před odchodem do kabin Zlatému, který propálil všechno co měl před sebou. 1:0. Po změně stran jsme opět bušili na vrátka Polešovské svatyně, ale jejich gólman byl zásadně proti tomu aby se skóre pohnulo ještě lépe na našu stranu. To si vzal však k srdci náš Hlaváček, který proběhl půlkou obrany hostů a těm nezbývalo než zatáhnout za záchranou brzdu a kopala se penalta, tu bohužel trestuhodně Řešetka zahodil. A tak jak to už bývá, štěstí se přiklonilo k hostům, to šel po druhé žluté do šaten i nás Hlaváček a když hostující Zámečník zahrál ve vápně divadlo, spadnul a rozhodčí mu to sežral i s navijákem, následoval odchod Vycudilíka do šaten taky a následně penalta proti nám, ta nebyla pro Zámečníka problém proměnit, tak srovnal na konečných 1:1