Mistřice - Bílovice 3:3 (1:2) Hornák 2, vlastní - Zlatý, Řešetka, Čechmánek

14.08.2013 12:42

Sestava : Hanáček - Hlaváček, Štětkář, Gajdošík, Zlámal, Dostálek.A, Řešetka, Hanák, Čechmánek, Dujka, Zlatý (střidali: Hubáček, Čejka)

K první zápasu úvodní sezóny jsme vyjeli na plácek do Mistřic. V úvodu utkání měl dobrou šanci náš Zlatý, když minul o chlup levou šibenici Vyorálkovy branky. Poté začali zlobit domácí, jmenovitě Horňák zatápěl naší pravé straně. Byl to sporadicky Horňák, který se dostal do první vážnější šance, dostal se za naši obranu a pod ležícím Hanáčkem měl blízko k brance, nasměroval míč do branky, jenže pohotovým a obětavým sprintem zakročil na brankové čáře Gajdošík, který vykopl míč na roh. Z toho měli domácí další šanci na kopačkách Englera, ten ale branku trestuhodně minul. Pak měl hodně slibně nakročené ke gólu náš Dostálek, ale v neskutečné šanci minul úplně zcela odkrytou branku. A tak došlo k osvědčenému ,,nedáš - dostaneš !''. Horňák se dostal ke štastně odraženému míči, který propadl za obránce a nebyl pro něj problém umístit z hranice velkého vápna k levé tyčce Hanáčkovi branky 1:0 pro Mistřice. Po inkasovaném gólu začali naši hrát fotbálek, Dujka začal motat domácí zadáky. Ale opět to byl domácí Horňák, který mohl dát Mistřicím dvoubrankový náskok, ale jeho pokus se do branky nevešel. Do konce poločasu jsme si začali vytvářet postupný tlak, který korunoval prvně Zlatý, ke kterému se dostal Čechmánkův prudký míč a ten se štěstím ho uklidil do branky 1:1. Ihned po chvíli si domácí nerozuměli v obraně a nestihli zareagovat na brejkovou situaci, Řešetka těsně před odchodem do kabin v těžké situaci zachoval nervy na uzdě a zvýšil nekompromisně na 2:1 pro Bílovice. Do druhé půle jsme nevkročili zrovna ideálně, to hned po rozehrání Mistřice vybojovali roh, ze kterého vyrovnal hlavičkou opět Horňák na 2:2. Po obdržené brance jsme šli opět do vedení, když si vzal míč na levé straně Čechmánek, prokličkoval se obranou a nedal pravačkou gólmanovi šanci. 3:2 pro nás. Tuhle divokou přestřelku okořenil další gól, bohužel do naší sítě, když se nedomluvil Hanáček se Štětkářem a právě náš stoper si dal nešťastně vlastní gól. 3:3. Po obdrženém gólu se domácí začali tlačit do šancí, Englerova rána však skončila jen na tyčce. Na druhé straně měl dobrou šanci Dujka a Dostálek, ale branka jim byla malá. Už se schylovalo pomalu ke konci, když opět Horňák zakončoval pohotově v naší obraně a Hlaváček na brankové čáře hasil jasný gól. Poté ještě měl gól na noze náš střídající Hubáček, kterého našel kolmicí přes půlku hřiště krásně Zlámal, ale trestuhodně v dobré pozici minul. Poslední slovo měli před koncem domácí, kteří si vypracovali ještě jednu dobrou šanci, ale nedokázali naši obranu počtvrté překonat, tak zápas skončil spravedlivě remízou 3:3

Pár foteček ze zápasu zde :  slovacky.denik.cz/galerie/fotbal-mistrice-bilovice-130813.html?mm=4672985

I.poločas
První utkání nové sezóny přivítali domácí hráči mužstvo z Bílovic. Domácím patřil jasně vstup do utkání a hned od úvodu si vytvářeli brankové šance. V 15. minutě prodlužoval Horňák míč do branky a z brankové čáry vykopával míč jeden z hostujících obránců. Následoval rohový kop, kterého nedokázal využít Engler. Ve 26. minutě vstřelil první branku domácích Horňák 1:0. Poté měli domácí další šanci. Tu, ale vychytal hostující brankář. Hosté se dostali do hry ve 41. minutě. Dujka poslal prudký míč před domácí branku. Ten se šťastně odrazil od jednoho z domácích hráčů přímo před Zlatého a ten už neměl problém trefit prázdnou branku. Ve 44. minutě přidali hosté druhou branku. Domácí záloha nestihla vůbec zareagovat na brejkovou situaci hostů a pro Řešetku nebyl problém trefit branku 1:2. Do kabin se šlo za stavu 1:2.
II.poločas
Druhý poločas začal stejně jako ten první, tlakem domácích. Ti hned v 50. minutě srovnali zásluhou hlavičkujícího Horňáka na 2:2. O pouhé 3 minuty později šli hosté opět do vedení. Rychlý protiútok zakončil přesně Čechmánek 2:3. V 61. minutě si vstřelil vlastní branku hostující Štětkář 3:3. Poté to byli opět domácí, kteří mohli jít do vedení. Englerova střela skončila na tyči hostující branky. Pak se do zakončení probíjel opět Horňák a stejně jako v prvním poločase vykopávali hostující obránci míč z brankové čáry. Ke konci utkání už se hosté jenom bránili a odvraceli nebezpečné střely a ataky domácích. V poslední minutě měli domácí velkou šanci, ale míč se jim do branky nepodařilo dopravit. Utkání skončilo za stavu 3:3