Bílovice - Částkov 2:0 (0:0) Dujka, Vycudilík

16.09.2013 12:10

Sestava : Hanáček - Zlámal, Gajdošík, Strapina, Hlaváček, V.Dostálek, Štětkář, Vycudilík, Hubáček, Dujka, Čechmánek (střídali: Čejka, A.Dostálek, Mokráš)

Před solidní návštěvou se u nás představilo mužstvo z Částkova, od úvodu jsme měli mírnou převahu, která ale opět končila na finálních přihrávkách. V první půlce se na hostujícího Maňáska řítili postupně Čechmánek s Vycudilíkem, bohužel pro nás gólman byl na svém místě, ke konci první půle jsme kopali sérii rohových kopů, které vypadali nadějně, to když Vycudilík o chlup minul branku a ani krásná Štětkářova střela Maňáska v brance nezaskočila, tak se šlo do kabin za nerozhnutého stavu. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním zápas zlomit v náš prospěch, jenže i ty vyložené šance končili nad brankou hostí, to se postupně neprosadili Dujka a bratři Dostálkové. Častkovský gólman čaroval až do 80.minuty, to Dujka vystřelil a střelu tečoval jeden z obránců, míč skončil pro naši radost u pravé tyče bezmocného Maňáska. O 5.minut později přidal tečku za zápasem nekompromisní dělovkou Vycudík, který vymetl pavouky z Maňáskovy branky.

Tabulka po 6.tém kole

cms.tj-bilovice.webnode.cz/tabulka/