25.04.2014 13:41

Branky:  Sedlář - Puškáč

Sestava Bílovic: Hanáček - Čechmánek, V.Dostálek, Gajdošík, Hlaváček(45.Urbánek), A.Dostálek (45.Vyorálek), Zlatý, Bernatík, Zlámal, Sedlář, Kováč ... Trenér: Pavel Hýža

Sestava Huštěnovice:  Kulhavý - Vaverka, Umlauf, Střílecký, Silný J, Silný F, Puškáč (76.Kanyza), Petrželka, Malenovský (90.Hruboš), Černý, Adamík

Bílovice začaly velmi aktivně, to si v prvních pěti minutách vytvořili dvě vyložené šance, ale jednu bravurně zneškodnil Kulhavý a druhá jen těsně minula pravou tyč z kopačky Kováče. V 7.minutě se poprvé dostali k míči hosté, to se po velkém štěstí dostal před Hlaváčka hostující Puškáč , který dal  díky nepatrné teče domácího Gajdošíka míč za Hanáčkova záda. 0:1. Domácí ve snaze nepolevovali a v 16.minutě se dostal míč ve vápně až na A.Dostálka, ten prodloužil na Sedláře, který bez problémů obešel hostujícího Silného a umístil míč přímo k levé tyčce Hušťěnovské svatyně. 1:1 Domácí byli i nadále aktivní, to si vypracovali postupně šance Kováč s Dostálkem, ale branka jim byla malá, snad největší šanci v prvním poločase měl na kopačce Čechmánek, ale jeho střela zasáhla nešťastně Zlatého, který moment před tím uklouzl, střela od něj putovala pouze nad branku. Skóre si již do poločasu nezměnilo a do šaten se šlo za stavu 1:1

Druhá půle už nebyla tak aktivní, obě mužstva spíše hrála bojovně a diváci si moc na fotbalovou krásu nepřišli... až do 70.minuty to byl boj na středu hřiště, než si domácí vytvořili velký tlak a drželi Huštěnovice na jejich půlce. To už míč létal všude možně, ale do branky se ne a ne se trefit, hosté vsadili na bravurní obranou hru, na kterou jsme jen těžko hledali recept, už se schylovalo ke konci zápasu, když střela Kováče pouze orazítkovala hostujícího obránce, následně ani krásná bomba Zlatého, kterou perfektně vytěsnil Kulhavý na roh, do branky neprošla. To už se zdálo, že Bílovice odpor hostů přece jen zlomí v závěrečném finiši, ale opak byl pravdou, hostům málem vyšel podvakrát brejk a se štěstím domácí obrana odolala. Když se do branky nevešla ani Sedlářova střela z trestného kopu, v posledních minutách bylo po nadějích na 3body.

... Ve velmi bojovném zápase Bílovice pouze remízovali s Huštěnovicema 1:1