Bílovice - Jarošov 2:1 (1:1) Branky: Kováč Pavel, Kováč Petr

23.09.2014 18:34

Na derby s kapaňákama se přišla juknout solidní návštěva, která očekávala určitě napínavou čumendu. Od úvodu to byl fotbal nahoru dolů, nikdo nikom nedal na hřišti kousek zadarmo, hosté z Jarošova nás parádně napadali a naše obrana neměla času si nějak víc oddechnout, z toho vyústila první šance, ve které se ocitl hostující Šipka, jeho pokus ale Hanáček vytlačil na roh. Po nějaké době se ukázali aj naši střelci, pokus Řezníčka a následně technická střela Bernatíka se do branky nevešli, to na druhé straně mohlo být ouvej, když se po průniku hostující Šipka objevil před Hanáčkem, toho ale na hranici faulu odzbrojil Hlaváček, zákrok to byl na hraně, ale píšťalka pana sudího zůstala naštěstí pro nás němá. O pár minut později se zjevil v šanci Pavel Kováč, po velké hrubce stopera hostí se dostal k průniku na bránu, na hranici velkého vápna vystřelil a po několikatýdenním půstu opět trefil branku, utáhlou střelou k levé tyčce Gajarskému nedal žádnou šanci. 1:0 Vedoucí euforie pokračovala v podobě pokusů Petra Kováče a Zlatého, ale ani jednomu se nepodařilo dostat mičudu do branky. To se však povedlo hostům před odchodem do šaten, kteří měli v ten moment iniciativu na svých kopačkách, po rohovém kopu si naběhl Staroba na hlavičku a srovnal nechytatelně na 1:1.

Po změně stran sme měli lepší vstup do utkání, Petr Kováč nastřelil po 5-ti minutách tyčku, to bylo na delší dobu z naší strany ale vše, protože hosté přebrali taktovku hry a začali nás nepříjemně tlačit, kapaňácký kolotoč roztáčel hlavně Bobčík a Staroba se Šipkou, které bude jistojistě angažovat jakmile přijede ňáká pouť na moravu, za své kousky a kouzla nejspíš cirkus berousek. Staroba nám zatápěl nejvíc, jeho pokus podvakrát skončil na Hanáčkově tyčce, další náš čapája vytlačil z branky ven, psala se asi 80-tá minuta, když měli hosté největší šanci na převrácení výsledku na svou stranu, už nějak ani nevím kdo tam od hostí všechno střílel, ale během patnácti vteřin měli jarošovjáci asi pět tutovek, které skákali po brankové konstrukci, až po nohách obětavých obránců, kteří tam v čele s Hanáčkem hopkali na brankové čáře jak králíci z klobouku kouzelníka pokustóna...tohle bylo obrovské štěstí, přezili sme, a to do konce zápasu se k nám přiklonilo štěstíčko ještě jednou, po zmatku v hostující obraně se kopal rohový kop, Zlámalův prudký centr skončil na hlavě Petra Kováče, který hlavičkou zařídil vedení 2:1. Do konce utkání zbývalo opravdu jen chvilka, to hosté už neměli moc šancí srovnat aspoň na remízku, která by utkání určitě slušela víc, za jejich bravurní výkon ve druhém poločase !

Sestava Bílovic: Hanáček - Hlaváček, V.Dostálek, Gajdošík, Zlámal, Hanák, Bernatík, Petr Kováč, Krejčiřík, Pavel Kováč, Řezníček ... (střídali: Zlatý, Vyorálek, Zimčík, Kundla) ... Trenér: Pavel Hýža

Sestava Jarošova:Gajarský - Vaculík, Šipka, Staroba, Omelka Martin, Omelka Marek, Malina, O.Kováč, Jančík, Bobčík, Blaha ... (střídali: Stojaspal, Kolaja) ...Trenér: Radek Vyoral