Bílovice - Kudlovice 0:1 (0:1)

09.09.2014 15:44

V prapodivně rozjeté sezoně, kdy bohatým berem a chudým dáváme dojela k domácímu utkání na pouť squadra z Kudlovic, kteří v tabulce před zápasem na tom byla o trošku hůře než právě my.  Zápas to byl pro mnohé s pikantním nádechem, protože se do Bílovic na hřiště na straně hostů vrátil Jan Dujka, který tu svého času hrával. Hned v úvodu se dostal do slibné šance Pavel Kováč, ale Tomašík byl v brance na svém místě a míč za svá záda nepustil. O deset minut později už to mohlo být veseleji, to se Zlatý postavil k přímému kopu a jeho střela trefila břevno a od toho začala poskakovat na brankové čáře, jestli to byl gól to snad ví jen pan sudí Vlčnovský a aktéři, kteří stáli kousek od situace a snažili se ještě míč doklepnout do branky, sudího píšťalka tak zůstala němá a následnou dorážku na brankové čáře zlikvidoval už v té době výborně chytající Tomašík. O několik minut sme podnikli další útok, ten ale hosté přečetli a z protiútoku podnikli rychlí brejk po levé straně, který se štěstím mezi třema padajícíma obráncema proskákal od Mikulici nakonec až do branky 0:1 pro hosty. Do konce poločasu si ani jedna strana větší vážnější šanci nevytvořila, náš postupný útok končil většinou na nepřesné finální nahrávce a nebo pozorné obrané hře hostů, na které hrál prim gólman Tomašík, mladý Ježek a Honza Dujka

Po změně stran nastoupil do hry Zlámal a Urbánek, kteří měli za úkol hru rozhýbat, o nemalou chvilku na to se nezaviněně v souboji o míč zranil levý záložník Čechmánek, který si ve sprintu a následném pokusu o střelu na branku urval sval na pravé noze a má na podzim stoprocentně dohrané, tak mu tímto popřejme brzké uzdravení. Hosté ve druhém poločase se začali spíše koncentrovat na obranou hru a ne moc pěkné simulování po každém zákroku, ze tlaku na branku nebylo nic, protože stál na svém místě bych řekl muž zápasu Tomašík, kterému můžou Kudlovjané děkovat za svůj bravurní výkon, když už sme ho překonali tak nám nepřálo štěstí a nebo v cestě stála branková konstrukce. Minuty nám nebezpečně utíkali a na kopačky se začala vnášet nervozita, hodně sme toho kazili a křeč v určitých momentech poznamenalo i oplácení po soubojích, jak Gajdošík tak Petr Kováč měli jít nejspíš do sprch, ale to by se na straně Kudlovjanů musel někdo poroučet do kabin taky a to ne jeden hříšník, v tomhle směru to rozhodčí vyjímečně posoudil s rozumem, to se nedá říct o konci utkání, tam sme dali řekl bych regulerní gól, ale pro údajný ofside nám gól nebyl sudím Vlčnovským uznán, v ten okamžik by se krve v některých nedořezal, na hřišti se strhla mezi divákama slovní přestřelka na účet pana sudího, který si ne moc dlouho vyslechl názory publika od plic, po neuznané brance totiž zanedlouho ukončil raději utkání a utekl zbaběle do kabin.

Sestava Bílovic: Hanáček - Zlatý, Kováč Petr, Hlaváček, Gajdošík, Čechmánek, Bernatík, Krejčiřík, Kováč Pavel, Hanák, Dostálek ... (střídali: Urbánek, Řešetka, Zlámal) ...Trenér: Pavel Hýža

Sestava Kudlovic: Tomašík - Turoń, Straka, Mikulík, Mikulica, Kraváček, Koutník, Ježek P.ml, Chmelař, Forro, Dujka.J ... (střídali: Trunkát, Rosík)... Trenér: Petr Ježek st.