Mistřice - Bílovice 2:2 (2:2) Bilavčík, Hornák - Sedlář, J.Dostálek

26.06.2013 21:26

I.poločas
Poslední utkání sezóny se hrálo od začátku ve svižném tempu. Jako první šli do vedení hosté. V 16. minutě Huňka špatně přihrával. Toho využil Sedlář a poslal hosty do vedení 1:0. Ve 20. minutě srovnali domácí zásluhou Bilavčíka 1:1. Ve 25. minutě se hlavou prosadil hostující J. Dostálek a bylo to 2:1 pro hosty. Ve 30. minutě se uvolnil Horňák a pod padajícím Hanáčkem poslal míč do branky 2:2. Poté měl hostující A. Dostálek několik dobrých šancí na zakončení, ale žádná nevedla ke vstřelení branky. První poločas se dohrál za stavu 2:2.
II.poločas
Druhý poločas už toho mnoho fotbalového nenabídl a k vidění byly spíše žluté a jedna červená karta. V 68. minutě musel předčasně pod sprchy hostující Burša, když vyfasoval přísnou druhou žlutou kartu. Od této chvíle se fotbal zcela vytratil a k vidění bylo spíše nakopávání a hra na polovině hřiště. Obě mužstva se rozešla smírně 2:2 a mohla začít slavit postup do OS.

Převzato ze zdroje Mistřic : Autor (mh)