BÍLOVICE – TOPOLNÁ 5:2 (2:1) (muži) 12.05.2013

29.05.2013 13:14

Na velmi kvalitním terénu viděli diváci bojovný první poločas. Že derby nemá favorita, hosté ukázali v první půlhodince, když se domácí obrana s Hanáčkem v brance musela pořádně otáčet. Hlavním hrdinou utkání byl domácí Hlaváček, který hned v úvodu zápasu vstřelil první gól a chvíli před přestávkou navíc nechytatelnou dělovkou pětadvaceti metrů odpověděl na vyrovnávací hlavičku Karmazína – 2:1. Ihned po změně stran domácí vletěli na soupeře a odměnou za to jim byly dva rychlé góly z kopaček Sedláře a F. Dujky. Topolná ale nesložila zbraně, Karmazín vrátil hosty do hry, když dorazil odraženou střelu po špatném odkopu domácích – 4:2. Drama se ale nekonalo. Hlaváček prošel obranu hostů, nacentroval na volného Dostálka, který uzavřel účet oboustranně krásného utkání na 5:2 pro Bílovice.

Branky: Hlaváček 2, Sedlář, F. Dujka, A. Dostálek – Karmazín 2. Bílovice: Hanáček – J. Dostálek, Štětkář, Gajdošík, Zlámal, Hlaváček, A. Dostálek (65. Hubáček), Bernatík, Sedlář, J. Dujka (20. F. Dujka), Burša. Topolná: Kloček – Viceník (75. Blaha), Pavlica, O. Hoferek, Ostrožík, Mikulka, J. Hoferek, Polášek, Kašný, Válek, Karmazín.