Bílovice - Uh.Ostroh 5:1 (2:0) Branky: Vyorálek 3, Kováč 2 - (p) Uřičář

19.05.2014 11:34

Pro toho, kdo nebyl na podzim na výletě u soupeře, tak k nám dojela na utkání banda komediantů z Ostrohu. Podzimní klání sme si tak nějak prohráli samy, když tehdy domácí dali z minima maximum a urvali nám všechny 3bodíky a ještě nám stačili řádně nakopat, z parádně rozehraného zápasu nám zbyli jen oči pro pláč, tak jim bylo co vracet po všech stránkách.

Do utkání sme vkročili aktivněji a vytvořili si řadu slibných šancí, které ovšem končili jen v rukavicích vysokého hostujícího Konečného nebo v lepším případě na rohu, ze kterých sme nemohli dlouho prostřelit pozornou obranu hostů. Jiskřička nám přece jen zasvítla, když si Vyorálek vzal míč, přešel přes tři obránce a přízemní střelou k levé tyčce nedal Konečnému šanci. 1:0 V ten moment se hra vyrovnala po všech směrech, ale naše obrana fungovala  perfektně, hosté ze hry nějak výrazně v první půlce nehrozili, ale jejich standartní situace vždycky gólem doslova smrděli, když ne jednou o chloupek minuli naši branku. Rozhodčí už se díval na hodinky, když hostující Kovařík, šel do souboje s Hanáčkem po dlouhém nákopu, ten předvedl bravurní zákrok a založil akci, která vedla přes Sedláře, ten našel dlouhým pasem rozběhnutého Hlaváčka, který osamocený před gólmanem hostí nesobecky nahrál ještě Kováčovi a ten neměl problém uklidit míč do branky. 2:0 a šlo se do kabin.

Po přestávce sme začali zase bravurně, naše aktivita nám přinesla další gól, když se po rohu prosadil ve výskoku Kováč a jeho střelu zkušeně tečoval Vyorálek za záda bezmocného Konečného. 3:0 Poté hosté vrhli všechny síly do útoku za cenu otevření obrany, toho postupně mohli využít Čechmánek, Urbánek nebo Kováč, který šel zcela sám na gólmana když mu pohodlně odevzdal míč hostující Šišpera, ale ten náš ,,snajpr,, měl tentokrát slepé náboje, jeho střela se do branky nevešla. To ovšem měl už správně nabito za 10minut později, když opět v nájezdu na branku obstřelil tentokrát bravurně gólmana hostí a zvýšil na hrozivých 4:0. O pět minutek později nechtěně zahrál v našem vápně rukou Čechmánek a rozhodčí se rozhodnul dát hostům šanci dát gól, ty nabídkou nepovrhnuli a Uřičář snížil z penalty na 4:1. Ke konci utkání to byli ale hosté kteří si vytvořili tlak, domácí obrana i se štěstím a perfektníma zákrokama Hanáčka už za svoje záda další branku nepustila, to se naopak podařilo našim když Hanáček opět rozehrál rychle míč, Hlaváček poslal na střídajícího Dujku a ten poslal příliš prudký míč do běhu Sedlářovi, zdálo se že je ztraceno, ale ten ovšem neskutečně dosprintoval a na brankové čáře přešel přes Šišperu a naservíroval Vyorálkovi, který si neodpustil přešlapovačku před gólmanem a završil tak svůj hattrick do prázdné branky.

Na utkání bylo přihlíženo i díky podzimu z bezpečnostního hlediska, OFSUH angažoval dva rozhodčí,  na hřišti nechyběla ani nosítka a byla posílena naše parta pořadatelů, kteří jak je známe po dobu zápasu určitě neměli ani doušek alkoholu ...

Sestava Bílovic: Hanáček - Čechmánek, V.Dostálek, Gajdošík, Hlaváček,.Urbánek (85.Dujka),  Řešetka, Vyorálek, Zlámal, Sedlář, Kováč ... Trenér: Pavel Hýža

Sestava Ostrohu:Konečný - Uřičář, Šišpera, Smějsa, Procházka(71.Kusák), Pavlas(86.Fojtík), Mrkva,Minařík (53.Blažek), Kovařík, Durna (70.Kunovjánek), Čápek...Trenér:Luděk Jurčeka

Autor: E.G (pokud by někdo měl problém co tu je napsané, třeba hráči soupeře bo někdo komu se to nelíbí, tak věřte že je to napsáno s troškou nadsázky, tak jak to má být když se vyhraje, tak v tom nehledejte nic špatného)