Částkov - Bílovice 2:8 (0:5) Branky: Vlastní, Chmela - Kováč 3, Sedlář, Řešetka, V.Dostálek, Čechmánek, Urbánek

29.04.2014 00:10

Sestava Částkova: Sehnálek (46.Maňásek) - Veselý, Trunkat, Šindler (65.Vyoral), Sotolář (70.Chmela), Pospíšil, Malina (46.Burian), Chmela, Hejda, Haveta, Belant ... Trenér: Jiří Veselý

Sestava Bílovic: Strapina (80. Hrňa) - Čechmánek, V.Dostálek, Gajdošík, Hlaváček, F.Dujka (65.Urbánek),  Řešetka (70. Hanák), Bernatík, Zlámal, Sedlář, Kováč ... Trenér: Pavel Hýža

Do ,,čače,, jsme odjeli už v dopoledních hodinách, brzké rané vstávání neublížilo žádnému z nočních tvorů, kteří si předchozí den (noc) bačovali jako páni do rána bílého.  Od úvodu to byl poločas s velkým P, už v 5.min Čechmánek nastřelil břevno, to o chvilku později vystřelil Sedlář, Sehnálek se zaleknul jeho formy z posledních zápasů, a to tak, že pustil gól jaký ani kdejaký žáček nepustí. 1:0 pro nás. V 15.min si po rohu naběhl na míč mladý Dostálek a hlavičkou nedal domácím šanci. 2:0              Za 10.min později to už bylo opět veseleji, když si Sedlář pohrál s domácí obranou a předložil Kováčovi jednohubku v podobě gólu. 3:0. O dalších 10min později nasadil turbo Čechmánek, který proletěl po levé straně a béčkovou nohou dal už na 4:0. Před koncem poločasu se dostal ke slovu ještě Řešetka, když si naběhl na krásnou Zlámalovu nahrávku do ulice a poslal Sehnálka na párek. 5:0

Druhá půle začala trošku vlažněji, uspokojení z první půle sme se jen težko rozjížděli, navíc si hned v úvodu náš Gajdošík neuvědomil, že se měnili po přestávce strany a dal si vlastní gól. 5:1. Probuzení celého týmu přišlo až v 60.minutě, když se po perfektní  kombinaci dostal k míči Kováč a dal svůj druhý gól v zápase. 70.min Kováč završuje po nezjištné nahrávce Sedláře,,za nás svůj první hattrick,, (už se to prej chladí). 7:1 Za dalších pět minut se skóre měnilo zase, to si na Zlámalův pas naběhl Urbánek a rozhodl se že si udělá taků malů zabíjačku, jeho surovou střelou nedal z blízka gólmanovi šanci. 8:1. V 80.min nastoupil na naší straně k prvnímu vystoupení mladý Hrňa, kterého většina z nás znájí jako ,,Bílovský Horváth,, jeho působení na hřišti mělo známku strachu a obav, ovšem jen do teho okamžiku, než vystřihl potřikrát jak starý ostřílený kocůr vynikající zákrok... radost mu pokazila šťastná dorážka domácích na 2:8, před kterou Hrňa vystřihl famózní zákrok, ovšem na dorážku už neměl sil. Svým výkonem si uznal obďiv nejen částkovských fanynek, to sa po něm aj vyptával kdejaký trenér, takže je možné že se tento talentovaný klučina objeví v budoucnu v nějakém lepším klubu...

(tímto musím poděkovat i našim fanůškům, kteří se v hojném počtu dostavili k utkání a nejen na tomhle zápase, bez vás a některých maskotů by ten fotbal neměl mnohdy tak vtipnou atmosféru)