Huštěnovice - Bílovice 0:1 (0:0)

16.09.2013 11:55

Sestava : Hanáček - Zlámal, Gajdošík, Strapina, V.Dostálek, Čechmánek, Čejka, Řešetka, A.Dostálek, Mokráš, Dujka (střídali : Juřena)

Od úvodu to bylo hodně těžké utkání, nepřálo nám ani počasí, silný vítr dělal na hřišti neplechu a i díky tomu se celý zápas odehrával spíše mimo pokutové území. V první půlce si ani jedno z mužstem nevytvořilo vážnější šanci, vyjímka byla jen Puškáčova střela z uctihodné dálky, která minula Hanáčkovu branku o chloupek a našemu Mokrášovi chyběl kousek k lepšímu zakončení, které skončilo na boční síti domácí branky. Ve druhé půlce se prostřídalo několik hráčů na pozicích a ve hře to šlo znát, náznaky slibných šancí ovšem končili na nepřesné finální přihrávce. Vyrovnané utkání se rozhodlo v samém závěru, to nás Hanáček ze dvou metrů vychytal Malenovského a v zápětí chviličku před koncem se ujala štastná střela Dujky z dálky, kterou si nechtěně domácí Váverka těčoval do branky.

Pár foteček ze zápasu : slovacky.denik.cz/galerie/hustenovice-bilovice.html?mm=4740076