JALUBÍ B - BÍLOVICE 1:4 (1:4) (muži) 19.05.2013

30.05.2013 10:21

Domácí si vybrali v úvodu velkou smůlu. Hned ve 2. minutě se zranil Ulman, a jelikož neměli nikoho na střídání, museli první poločas hrát v deseti. Toho jejich soupeř dokonale využil a postupně si vytvořil tříbrankový náskok. Hanáčkovi se pak sice podařilo snížit, hosté ale ještě do přestávky přidali čtvrtý gól 1:4. Do druhého poločasu domácí doplnili mužstvo o Koláře a na hřišti byla k vidění o poznání vyrovnanější partie. Výsledek se však přes řadu šancí na obou stranách už nezměnil.

Branky: Hanáček Sedlář 2, Bernatík, J.Dostálek Jalubí B: Večeřa Kovařík, Horák, Janeček, Zapletal, Sýkora, Gajdošík, Vrábl, Botek, Hanáček, Ulman. Střídal: Kolář. Bílovice: Vrzal J. Dostálek, Štětkář, Gajdošík, Hlaváček, A. Dostálek, Hubáček (70. Juřena), Bernatík, Sedlář, Burša, F. Dujka (70. Strapina).