Kněžpole - Bílovice 4:2 (2:0) R.Kašný 2 , Flíbor , Palčík - Zlatý , Strapina

29.08.2013 11:18

Sestava : Juřena - Hanák, Štětkář, Gajdošík, Zlámal, A.Dostálek, Dujka, Hlaváček, Čechmánek, Zlatý, Řešetka (střídali : Strapina, Čejka, Hubáček)

V Kněžpoli jsme se představili jak už to bývá ,,v našem derby,, v řádně oslabené sestavě o 3 hráče základní sestavy, a že to bylo znát o tom není třeba diskutovat. Od úvodu nastoupil na pravé straně teprve dorostenec Hanák, který se rval statečně ale částečná nezkušenost šla znát. Do půle prvního poločasu hra byla na obě strany spíše vyrovnaná,trošku víc ze hry měli domácí, ale bez efektu. Poté začali brát otěže zápasu Kněžpolšťí, kteří měli větší chuť vyhrát. Rychlím přechodem zatápěli našim zadákům a byla otázka času, kdy svou touhu o vítězství zužitkují i gólově, to se jim do poločasu povedlo dvakrát, když Palčík krásně našel ve vápně Flíbora a ten neměl problém pod padajícím Juřenou dát na 1:0. Druhý gól skoro do šatny jsme dostali, když naše záloha ztratila zbytečně míč ve středu hřiště a opět to byl Palčík, který našel v přečíslení rozběhnutého Kašného, toho napoprvní vychytal Juřena, ale na štastný odraz po jeho famózním zákroku už byl krátký 2:0 pro Kněžpole. Po změně stran to bylo z naší strany, už o něco lepší, vytvářeli sme si šance. Z jedné z nich sme se prokombinovali až do vápna, kde se střele dostal Zlatý a nedal Hančíkovi v brance šanci. 2:1 To nás nakoplo, jenže nedůraz nás opět stál rozdíl dvou gólů, když Palčík napřáhl a zvýšil na 3:1 pro domácí. Zbraně sme ovšem nesložili, po závaru před Kněžpolskou brankou se dostal k snadné hlavičce střídající Strapina a snižil na 3:2. Kněžpole bylo ten moment v křeči, z té je ale osvobodil ihned domácí pomezní, který v ten moment už jako by nebyl, na rozběhnutého Kašného který stál za obranou ani pan rozhodčí nezareagoval, a ten měl už lehkou úlohu dát na 4:2 a zařídil domácím 3 body ...