Nedakonice B - Bílovice 0:7 (0:2) Branky: Sedlář 4, Strapina 2, Čechmánek

18.06.2014 12:43

Od začátku utkání sme se zhostili role favorita, když sme domácí do vyloženější šance pustili jen sporadicky, to na druhé straně pěkně domácím zadákům zatápěl Sedlář, ale pořád se ne a ne trefit a prostřelit do té doby výborného Úlehlu v brance. To se poprvní podařilo až ve 30té minutě, když na jeho bombu po individuální akci byl už domácí gólman krátký 1:0, gólovou trefu si Sedlář zopakoval za dalších 7minut po vstřelení prvního gólu, kdy opět po prokličkování obrany přímou ranou nedal Úlehlovi šanci  2:0. Po změně stran se tempo hry nijak neměnilo, domácí se dostávali jen sporadicky do našeho pokutového území, největší šanci domácích měl vtipně nejmenší hráč na hřišti, Andrýsek který málem dal hlavičkou krásný gól, jenže jeho pokus se jen těsně do Hanáčkovi branky nevešel. Od šedesáté minuty sme domácí doslova zamknuli na jejich polovině, to se ještě dvakrát trefil Sedlář, kterému nestačil hattrick a Roman Strapina, posléze přidal gól ještě po závaru jak jinak jež pravou novou náš levonohý bandita Čechmánek, třešničku na dortu slíznul opět Strapina který dal konečnou podobu utkání na 7:0 a mohlo se přesně po deseti rokách slavit postup do okresního přeboru !!!

Sestava Nedakonic: Úlehla - Šnupík, Hasník, Dobeš, Čagánek, Cigoš.P, Cigoš.M, Bouřa, Beránek, Balíček, Andrýsek.M ... Střídali: Krpal, Andrýsek M.ml, Rokyta, Mařák ... Trenér : Jan Ondra

Sestava Bílovic: Hanáček - Čechmánek, V.Dostálek, Gajdošík, Hlaváček,Strapina, Zlatý, Bernatík, Zlámal, Sedlář, Kováč ... Střídali : Řešetka, A.Dostálek, Přikryl, Urbánek, Juřena ... Trenér: Pavel Hýža