Polešovice - Bílovice 2:4 (2:1) Branky: Březina 2 - Sedlář 3, Zlatý

14.04.2014 18:51

Sestava Polešovic: Pavela - Tringela, Svoboda (65.Hasoň), Martykán, Kubiš, Korvas, Kordula, Dvouletý, Březina, Běhávka ... Trenér: Radek Svoboda

Sestava Bílovic: Hanáček - Urbánek(45.Čechmánek), V.Dostálek, Gajdošík, Hlaváček, A.Dostálek (68.Vyorálek), Zlatý, Bernatík, Zlámal, Sedlář, Kováč ... Trenér: Pavel Hýža

Počasí bylo pod psa, místy pršelo, foukalo ... pod polešovským rybníkem naši kluci vyběhli aby změřili sílu s domácíma o čelo tabulky. Začátek utkání nám vyšel o něco lépe než domácím, to se ve velké šanci ocitl osamocený Sedlář, ale Pavela ho se štěstím vychytal. O několik minut později byl faulovaný ve vápně domácí Březina, k míči se postavil Martykán, ale Hanáček mu jeho penaltu vytlačil na tyč, při následné dorážce byl náš hráč u míče dříve a vykopl ho na roh, jenže sudí nepochopitelně zapískal opět faul na domácí a druhou penaltu už s přehledem Březina proměnil. 1:0 Ve 25.minutě kopali naši roh, ale domácí Pavela míč chytil a rukou přehodil půl hřiště na Martykána, ten předložil do běhu na rozběhlého Březinu a ten tváří v tvář se proti Hanáčkovi nezalekl a vstřelil druhý gól domácích. 2:0. S našima to vypadalo špatně, domácí poté ještě zahrozili párkrát z rohu, to jsme měli i trochu štěstí, že se domácí hlavičky nevešli mezi tři tyče. Pomalu se schylovalo k přestávce, když si Sedlář vzal míč z prava, navedl si ho do středu a ze 20ti metrů, prostřelil vše co mu stálo v cestě a vsítil kontaktní gól. 2:1 pro domácí a s tím se odcházelo do kabin

Druhá půle byla jako den a noc oproti té první, naši začali zodpovědně bránit a čekat na šance, které se jim pomalu otevírali, domácí vsadili na špatnou kartu, Martykána si dokonale přebrali naši obránci a polešovice nevěděli jak mají hrát. To ovšem naše nakoplo k nevídanému výkonu, technicky jsme domácí přehrávali po všech směrech, Z kopačky Čechmánka jsme měli první šanci druhé půle, když jeho centr jen těsně minul Kováč, poté se ve slibné šanci ocitl postupně Dostálek a Sedlář, ale jejich pokusy se do branky nevešli. O pět minut později už bylo veseleji, to Gajdošík našel pasem za obranu Sedláře, který pod padajícím Pavelou vyrovnal na 2:2. O deset minut pozdeji jsme polešovicím připravili šok, to Čechmánek prokličkoval přes dva hráče domácích, těm už nezbylo nic jiného než ho faulovat, jenže pro jejich smůlu v pokutovém území, následný pokutový kop proměnil s přehledem Zlatý. 2:3. Poté se domácí ještě dostali k jedné šanci, nastřelili břevno, ale to bylo z jejich strany vše. O pět minut později šel sám na domácího brankáře Vyorálek, ale jeho bodlo se do branky nevešlo, to se podařilo za dalších pět minut, když byl poslán do brejku právě Vyorálek a ten prudkým centrem našel ve vápně Sedláře, který si neodpustil zaznamenat hattrick a přes dva bránící hráče prostřelil vše co mu stálo v cestě. 2:4