SLOVÁCKO VÁŽANY - BÍLOVICE 1:3 (1:1) (muži) 2.6.2013

03.06.2013 11:26

Ve Vážanech Bílovice nastoupili v nejsilnější možné sestavě, ale úvod utkání zaspali, když domácí překopnuli Bílovskou obranu a Pavlíček utěšenou střelou překonal bezmocného Hanáčka v brance 1:0 pro domácí. To ovšem Bílovské nakoplo ,,musím říct, k nejlepšímu jarnímu utkání co jsme zahráli,, domácí Vážany do poločasu zavřeli na vlastní polovině a bušili na vrata jejich svatyně. Vrátka se otevřela až Buršovi, který vyrovnal ve 30.minutě, poté hosté ještě měli do poločasu své šance, ale Dujka s Čechmánkem a největší Hlaváček před koncem poločasu neproměnili, tak se odcházelo do šaten za stavu 1:1.  V hostující kabině bylo o poločase hodně veselo, s dobrou náladou nastoupili Bílovští do druhé půle v tom duchu jak končili tu první. Domácí se jen nemohoucně bránili a začali hrát divadlo a né fotbal, hodně přitvrdili až na hranici brutálních faulů, které rozhodčí Čikl suveréně přehlížel, ale to hosty neodradilo, po velkém tlaku se dostal ke střele Dujka a vyrazil domácím dech, když zakroutil svou krásnou střelu přímo do šibenice 1:2 pro Bílovice. To domácí srazilo a začali se mezi sebou hádat a dělat chybu za chybou, toho využil Sedlář, kterému zkušeně nahráli domácí zadáci, obešel si v klidu obránce a vystřelil podél brankáře kterému nedal žádnou šanci a zvýšil na 1:3 pro Bílovice. Do konce utkání se už nic závratného nestalo a tři body si odváží zaslouženě hosté z Bílovic...