Traplice - Bílovice 3:3 (1:2) Branky: Zimčík, Kováč Pavel, Bernatík

09.09.2014 15:43

Opět sme nezačali venku kdo ví jak skvěle, zraněného Zlámala nahradil Řezníček a v poli se mnohým nedařilo jak by mělo ... první slovo měli domácí Traplice, když se do brejku dostal po nepřesné nahrávce našich zadáků Kolínský, ale Hanáček byl na svém místě ... O několik minut později se stejná situace opakovala, po nepřesné nahrávce našich se dostal do brejku opět Kolínský, který po přechodu do útoku si dovolil faulovat loktem Dostálka, který zůstal ležet na zemi, k údivu všech rozhodčí nepískl faul a právě Kolínský poslal do úniku Čevelu, který životní trefou obstřelil našeho Hanáčka v brance. 1:0 pro domácí. Za pár okamžiků sme na tom mohli být ještě špatněji, to se řítil Růžička na osamoceného Hanáčka, ale jen těsně minul branku. To už bylo moc a museli sme zapnout aj my, po pěkném úniku po levé straně se do útoku dostal Petr Kováč a od něho se dostal k zakončení Zimčík a nadvakrát překonal hlavičkou domácího Skopala v brance. 1:1 Těsně před poločasem si náš Hanáček vybral špatnou chvilku, rozehrál míč po malé domů, trefil hráče domácích a ten osamocený proti gólmanovi ještě nahrával Růžičkovi do prázdné a ten zvýšil do přestávky na 2:1 pro domácí.

Po změně stran nastoupili do hry Zlatý a Pavel Kováč, což se projevilo ve hře a za ne-dlouho právě Pavel Kováč vyrovnával na 2:2, když obstřelil nechytatelně gólmana domácích. Od toho okamžiku sme byli lepším mužstvem, ale bez výraznějšího efektu, domácí bránili nad své síly dokonale a nemohli sme se dlouho předlouho prosadit, jejich fauly už hraničili s vyloučením a právě domácího kapitána, s ne svým povedeným výkonem v zápase vyloučil pan Houdek. rozhodčí - který dohlížel na zápas s trošku jinýma brýlema než měl doma schované v šuplíku.  O nečekaně rychlou přesilovku se postaral Bernatík, to se povedlo už po minutě přesilovky, když po nádherné trefě, která vymetla šibenici domácí branky z úctihodných 25metrů dal vedení na naše kopačky. Jenže, kdo chce moc, má kulové se ukázalo o několik minut později, místo aby sme bránili a pohlídali si zbytek utkání, tak se bezhlavě útočilo a proti oslabenému soupeři si každý myslel, že ještě přidáme jeden gól, to se ale ukázalo jako rapidní chyba celého zápasu, domácí se dostali po neodmávaném ofsidu do brejku po pravé straně, ten dokonale nacentrovali na hlavu domácího Geršiho, který byl pár minut na hřišti, ten nechytatelnou hlavičkou zajistil Traplicím první body v sezoně a nám jen oči pro pláč.

Sestava Traplic: Skopal - Verbík, Trávník, Trávníček V, Snopek, Blecha, Růžička, Kolínský, Huťka, Gelien, Čevela, Bemez ... (střídali: Gerši, Trávníček.A, Polách) ... Trenér: Jaroslav Slavík

Sestava Bílovic: Hanáček - Čechmánek, V.Dostálek, Gajdošík, Hlaváček, Vyorálek, Bernatík, Hanák. Kováč Petr, Řezníček, Zimčík... (střídali: Kováč Pavel, Zlatý, Havlík) ... Trenér: Pavel Hýža