Výhru zařídil Dujka

18.04.2016 13:30

První zápas s Drslavicema sem neměl možnost vidět, ani o tom něco málo napsat, takže vkročení do jarní části se nám zrovna nepovedl, byla z toho nakonec prohra 0:2 s prvním týmem tabulky. Poté přišel týden volna a konečně včerejší zápas kde sme hostili bandu ze Slavkova, za zmínku stojí zdravotní stav hostujících hráčů, kteří přijeli jen v jedenácti a nakonec dohrávali od 40.minuty v deseti, když sem jim zranil Habarta. Od prvních chvil to byl spíš bojovný než kombinační fotbal, velké množství nepřesností z obou stran nechal diváka téměř vyhasnout, za zmínku v prvním poločase stojí tři velké šance Čechmánka, kterého hostující Pochylý skvěle vychytal a nezapískaná jasná penalta na Fojtíka, ale že to pískal pan rozhodčí Bednář, tak se nebylo čemu divit. Blížil se poločas a Honza Dujka nachytal do té doby neprůstřelného a vynikajícího Pochylého na švestkách, když k údivu všech skončil jeho pokus až v brance. 1:0

Po změně stran se nekonala žádná velká divočina, Bílovice kontrolovali výsledek , ale hosté stále i v deseti skvěle bránili a šancí bylo poskromnu na obou stranách. Štěstí naproti šel opět Dujka, který vystřelil v 65.minutě z úhlu a s pomocí teče bránícího hráče přeloboval brankáře hostů a zvyšoval na 2:0. Po vstřeleném gólu se hosté zcela odevzdali prohře a už jen spíš sporadicky zápas dohrávali. Diváci mohli vidět ke konci zápasu krásnou a povedenou akci, které chyběla jen třesnička na dortu v podobě gólu, když Semela křižně vyslal střídajícího Pravdíka, který nacentroval Vaškovi Dostálkovi a ten dával pod sebe na Petra Kováče, ale skvěle v ten moment si počínal hostující stopér, který na poslední chvilku míč ukopl od noh Kováče a zabránil tak jasnému gólu

Nejlepší (a nejpilnější střelec) hráč Dujka Jan

Sestava Bílovic: Hanáček - Z.Zlámal, T.Morava, L.Blizňák, A.Sedlář, O.Čechmánek, V.Raichel, P.Hlaváček, P.Fojtík, J.Dujka, E.Semela

Střídali: V.Dostálek, M.Pravdík, Pe.Kováč, M.Hanák, M.Hrňa