Zakončení sezony přestřelkou

21.10.2013 20:16

Za poslední zápasy sem toho tu moc nenapsal, nebyl čas, tak to zhrnu celkově v jednom. Jankovice - Celkem bezproblémová výhra se spoustou šancí a krásnou ofenzivní hrou, nakonec výhra 5:1 a jedna neproměněná penalta. Vážany - Perfektní začátek a celý první poločas, druhý sme dohrávali na neutrál, nakonec krásná výhra 3:0 a opět neproměněná penda. Uherský Ostroh A - Mno bezkonkurenčně sme si to celé prohráli vlastní blbostí, první poločas sme Ostroh válcovali, ale dali pouze jeden gól který nakonec na body nestačil, domácí si měli od nás schytnout výprask, ale nakonec to byli právě oni kdo měl všechny tři body. Topolná - Od úvodu sme prohrávali, to nás nakoplo a otočili výsledek v náš prospěch, v zápase se zaskvěla hvězdička jménem Vycudilík, který dal hattrick a ještě vyfasoval červenou kartu, přestřelkový zápas sme vyhráli 7:3. Kostelany - Poslední zápas podzimu, který sme měli v klidu rozehrátý, za stavu 2:0 pro nás soupeř dal lacinou branku a byl na koni, v zápase jsme se přetahovali kdo má lepší útok, naštěstí ten náš byl o chloupek lepší a vyhráli jsme 6:4, když se dvěma brankama zaskvěl Honza Sedlář a Ivan Zlatý, poté po jedné Vašek Dostálek a Honza Dujka...na zimu sme si přibalili pěkných 23bodíků a doufejme, že bude kvalitní soustředění s dostatkem hráčů a na jaro budeme hrát ještě o chlup líp a zkusíme urvat přebor.